PEČLIVĚ KLINICKY TESTOVÁNA TECHNOLOGIE, KTERÁ OMLAZUJE

IMPRESKIN je receptura, kterou odborníci testovali v laboratořích a která obsahuje pokročilé přísady, mimo jiné D-alpha-tocopherol, u kterého bylo prokazatelně dokázáno, že dokáže zabránit vašemu stárnutí. Na vaší pleti se výrazně sníží výskyt vrásek, které se objevují, při známkách stárnutí. Po několika dnech užívání si všimnete, že vaše pleť je vlhčí, jemnější a má hezkou barvu. IMPRESKIN dodá vašemu obličeji mladistvý vzhled!

Správné užívání je jedna kapsule IMPRESKIN dvakrát za den. Během užívání bude vaše pleť pevnější, suché místa budou mizet a obnoví se rovnováha vaší pokožky. Díky pravidelnému užívání IMPRESKIN si budete užívat vláčnou, pevnou a mladistvou pleť.

images

impreskin

OVĚŘENÁ, VĚDECKY VYVINUTÁ RECEPTURA IMPRESKIN – BEZ VEDLEJŠÍCH ÚČINKŮ!

Přípravek IMPRESKIN obsahuje jen a pouze přísně testované a certifikované přísady té nejlepší kvality. Kapsule se vyrábí dle nejvyšších standardů kvality, aby byla zajištěna účinnost a bezpečnost užívání. Dermatologové a odborníci na kosmetiku potvrzují vedoucí pozici IMPRESKIN na trhu s produkty proti stárnutí.

Optimální zvlhčení

Optimální zvlhčení, opravdu silné kapiláry. Síla výtažku z kopřivy je v rozmanitosti aktivních a vyživujících přísad. Oceňuje se hlavně kvůli blahodárnému vyživování naší dermy a dalších pojivových tkání hypo-dermy. Železo, které je obsaženo ve výtažku výrazně zlepšuje stav vašich kapilár, vitamin K, flavonoidy a taniny zlepšují sílu a pružnost. Výsledkem bude lépe vypadající pleť – bude jemnější, hebčí a zářivá.

images

Omlazené kožní buňky

Kyselina L-askorbová je opravdu silným a účinným antioxidantem, který napomáhá v boji s volnými radikály. Hladina kolagenu se v těle věkem postupně snižuje. Kyselina L-askorbová podporuje bio-syntezi kolagenu, takže dodává pojivové tkáni víc tolik potřebné stability. Také dokáže pomoci metabolismu vašich buněk a zabraní tím uvolňování volných radikálů, což zpomalí nechtěný proces stárnutí.

Rychlejší regenerace

Hydrolyzovanému kolagenu se správně nazývá „elixír mladosti“. Je to jedna z hlavních složek kožní tkáně: podporuje regeneraci vaší pleti a obnoví rovnováhu pleti. Tím se vylepšuje kvalitu pokožky. Je úspěšně používána při plastických operacích kde urychluje regeneraci pleti při odstraňování vrásek. Další nespornou výhodou hydrolyzovaného kolagenu je, že nezpůsobuje alergie.

Odstranění vrásek

D-alpha-tocopherol je neuvěřitelně účinný antioxidant. Pochází z vitaminu E, který se nazývá Strážce mladosti. Obnovuje (regeneruje) jednotlivé vrstvy epidermy a zároveň struktury membrán buněk v těle. Dokáže ochrání lipidovou bariéru naší pokožky, takže vaše pleť bude úžasně jemná. D-alpha-tocopherol napomáhá produkovat kolagen, který dokáže vylepšit pružnost. Účinky, které potlačující stárnutí taktéž zapříčiňují mizení stařeckých skvrn.

 ref2
images