gc2

images

 

PŘÍRODNÍ VÝTAŽEK ZE ZELENÉ KÁVY POMÁHÁ:

  • bezpečně shodit, až osm kg za měsíc
  • upravit váš metabolismus (hlavní příčinu tloustnutí)
  • vylepšit stav vaší pokožky
  • blahodárně upravuje krevní tlak

Bezpečné hubnutí
Tabletky GREEN COFFEE Plus obsahují výtěžek ze zelené kávy a to v nejvyšší možné koncentraci dostupný trhu v ČR. Jsou tak naprosto bezpečné, můžete hubnout, jak jen budete chtít, až do to doby než dosáhnete žádaného výsledku. A to vše bez vedlejších účinků!

Zelená káva také snižuje krevní tlak
Obecně je káva známá tím, že zvyšuje krevní tlak, ale to platí jen pro kávy pražené. Naše zelená káva neobsahuje látku kofein, tedy tlak nemůže zvyšovat. A naopak kyselina chlorogenová, kterou obsahují semínka naší kávy, krevní tlak prokazatelně snižuje.

Omlazující efekt
Zrna zelené kávy jsou velmi bohatá na látku, která se jmenuje polyfenoly, má antioxidační a protizánětlivý účinek. Dokáže očistit tělo od volných radikálů, které bývají hlavní příčinou stárnutí.

Mnohem lepší metabolismus
Kyselina zvaná chlorogenová má velmi dobrý účinek na střeva a játra. Hubená a hezká postava neznamená jen omezit jídlo, ale cílem je zlepšení našeho metabolismu. Přátelé a známý vám budou již brzy závidět!

 

images

 

img2

 

Zelená káva je dnes nejefektivnější a bezpečná metoda na kontrolu hmotnosti. 

Používání extraktu ze zelené kávy, který je známy a používaný celá staletí, není nic jiného než návrat k metodám našich předků. Přírodní medicína užívá zelenou kávu na výrazné zlepšení fungování našeho zažívacího traktu, krevního tlaku a krevního oběhu. Po zjištění, že zelená káva pomáhá efektivně shazovat nadbytečné kilogramy – rychle se z ní stal televizní hit.
Účinky zelené kávy byly podrobně klinicky studovány skupinou vědců z University of Scranton (Pennsylvania, USA), kteří použili techniku double-blind. Lidé, kteří užívali GREEN COFFEE Plus, průměrně zhubli 10,5 kg. Jejich BMI kleslo o 10,3% a procenta tělesného tuku se snížili o 15,8%. A to všechno během prvních 6 týdnů užívání!

images