‚Pomerančová kůže‘ je problémem většiny žen. Mnohé z nich připouštějí, že ve svém životě se už nejednou pokusili, obvykle bezúspěšně, zbavit celulitidy. Naštěstí, ženy jsou dnes vyzbrojené efektivními metodami a znají způsob, jak zvítězit v tomhle boji. Celulitida (adiposis edematosa) je stav kůže způsobený tukovými buňkami a pojivovými tkáněmi, které zadržují adipocity (tukové buňky) na místě. Pojivová tkáň u žen je příliš nepoddajná aby umožnila rozšíření buněk, což vede k vytvoření molekulární bulky směrem nahoru k povrchu kůže. Výsledkem je tzv. pomerančová kůže, známá jako celulitida. Poruchy metabolismu, nadměrná polymerizace vláken pojivové tkáně a chronická žilní nedostatečnost rovněž přispívají ke vzniku celulitidy. Co vypadá jako problém, který je jen na povrchu, je ve skutečnosti problém pocházející zevnitř Vaší pokožky.

images

baner1

 

Cellinea je určena pro užívání podle pokynů ženám, které jsou v celkově dobrém zdravotním stavu. Cellinea by neměly užívat muži, děti nebo lidé, kteří trpí vážnými nemocemi. Pokud jste žena v dobrém zdravotním stavu a chcete zviditelnit svou krásu tím, že odstraníte celulitidu z Vaší pokožky, Cellinea je to pravé pro Vás.

images

screenshot_5Krémy a tělová mléka, jako např. Nivea Body Good bye Cellulite, jsou také alternativou. Avšak tyto nejsou až tak velmi efektivní. Dokonce i předražená kosmetika proniká jen do povrchu pokožky, dokud tukové buňky celulitidy se nacházejí v hlubších vrstvách. Krémy a tělová mléka mohou být jen součástí celkového léčebného plánu zaměřeného na vítězství v boji proti celulitidě. Podle mínění expertů, léčba celulitidy zevnitř je tím nejlepším způsobem, jak se zbavit jednou provždy nepříjemnosti zvané celulitida. Jsou přesvědčeni o tom, že užívání výživových doplňků je jediný způsob, jak dokázat zredukovat vzhled pomerančové pokožky, ale také porazit příčiny celulitidy a předejít vzniku novým problémům spojených s jejím projevem.

 

Toto vše je momentálně snadné dosáhnout za pomoci výživového doplňku, jakým je například Cellinea, která pročišťuje tělo od toxinů, zvyšuje metabolismus, spaluje přebytečný tuk a zabraňuje zadržování vody v organismu.

 

 

images