Kolik mohu nabrat kilogramů čisté svalové hmoty při užívání tabletek Somatodrol?
Výsledky jsou závislé od Vašich genetických predisposic, metabolismu a tréninkového programu. Studie ukázala, že pravidelné užívání tablet Somatodrol může snížit dobu, po které uvidíte první výsledky. Lidé, kteří zkoušeli produkt před uvedením na trh, nabrali od 8 do 14 kg čisté svalové hmoty.

images

 

Screenshot_1

Mohu tabletky Somatodrol bez problémů užívat když jsem profesionální bodybuilder a pravidelně se zúčastňuji dopingových kontrol?
Každá národní sportovní federace má své pravidla a nařízení co se týče omezování zakázaných látek. Ujistěte se, že splňujete tyto zásady, a že je vše podle pravidel. Proberte tabletky Somatodrol s vašim trenérem, nebo lékařem, abyste měli jistotu. Když se rozhodnete užívat Somatodrol, budeme velmi rádi, když vám pomůže k Vašim lepším výsledkům. Smyslem sportu je být nejlepší!

images

Abyste měli víc svalů, vaše tělo nutně potřebuje víc testosteronu a HGH

facaparte-guy3 facaparte-guy2

Začněte cvičit se SOMATODROL ješte dnes. Zvyšte svou hladinu látek testosteronu a HGH, začněte zlepšovat svou kondici a zvětšete svalovou hmotu. Ukažte každému výsledky své snahy v posilovně nebo fitcentru.

Screenshot_2

Jak jste možná slyšeli, prodej testosteronu a HGH je v ČR nelegální. Naše unikátní receptura je nejpokročilejší na trhu, protože dokáže dodávat vašemu tělu potřebné suroviny, takže samo produkuje víc testosteronu a růstového hormonu přirozeně a bez negativních vedlejších účinků anabolických steroidů.

images

Tyto hormony jsou pro růst svalů a spalování tuku rozhodující. Naše jedinečná receptura hormonálních aktivátorů, umožní získat svaly, které tolik chcete, za rekordní dobu.

  • víc svalové hmoty
  • víc energie
  • vyrýsovanější postava
  • rychlejší výsledky

images